Другокурсників залучили до програми “Організація навчання та дозвілля на відкритому просторі”

Студенти групи ІІ курсу інженерно-педагогічного факультету спеціальності «Професійна освіта. Дизайн» НПУ імені М. Драгоманова (Львівський ННЦ професійної освіти) взяли участь у навчально-тренувальній програмі «Організація навчання та дозвілля на відкритому просторі».

Протягом двох днів студенти перебували в Карпатах під керівництвом викладача Івана Горбацьо.

Мета навчально-тренувальної програми – отримання знань і практичних навичок з організації та проведення екскурсій і туристичних походів на місцевості зі складним рельєфом (гори), ознайомлення з основами ландшафтного дизайну, розпалювання вогнища за будь-яких погодних умов, забезпечення захисту від вітру, приготування їжі, а також поєднання практичних навиків із відпочинком і оздоровленням.

Тренінг відбувся в с. Довгому Дрогобицького району Львівської області.

«Дорогою зі Львова до самих Карпат ми ознайомлювалися з історією та архітектурою міст, через які проїжджали, – розповів другокурсник Степан Павлишин. –  Далі було знайомство з горами, що почалося з Кичери, ми побачили неперевершений 12-метровий водоспад та багато іншого,  дізналися про деталі роботи екскурсовода. Також нам випала нагода побувати в оздоровчому вулику.  Знаходячись біля  бджолиної сім’ї, ми мали можливість відчути випари, вібрацію і звук бджіл. Саме це заспокоює та покращує стан людини, оздоровлює».