Представники Львівського навчально-наукового центру професійної освіти взяли участь у проекті різьбярів «Чотири лапи світу»

У ведмежому притулку «Домажир» відбувся пленер різьбярів-скульпторів «Чотири лапи світу Розточчя». Протягом тижня молоді та досвідчені митці працювали з деревом. А в результаті їхньої праці народилися скульптури тварин з народних казок і легенд. Виконані композиції залишаться в притулку для облаштування ландшафту території. Головна скульптура “Чотири лапи світу Розточчя” сягає чотирьох метрів висоти.

На офіційному відкритті пленеру були присутні заступник начальника управління туризму та курортів ЛОДА Тарас Лозинський, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Валентина Гузюк, старший викладач Львівського ННЦ ПО НПУ ім. М.П. Драгоманова, к.п.н. Лідія Сліпчишин, директор Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату Михайло Свистак, директор ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька» Василь Гевало, а також директор Ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин.
Ідея, яка об’єднала усіх у співпраці, – це створення творчої резиденції для меценатів і митців. Адже для учнів художнього училища це, перш за все, новий досвід роботи на відкритому просторі, а для ведмежого притулку – облаштування території різьбленими з дерева скульптурами.