МЕТАФОРИЧНІ АСОЦІАТИВНІ КАРТИ: СИЛА І ТАЄМНИЦЯ (24.02.19 – 05.05.19 р.) (Реєстрація)

Чи цікавитеся Ви метафоричними асоціативними картами (МАК)?

А може хочете отримати корисну інформацію про МАК та навчитися легко й творчо їх використовувати у професійній діяльності?

Чи просто навчитися допомагати собі та близьким, використовуючи знання з психології та МАК?

Запрошуємо Вас на навчально-практичний курс «Метафоричні асоціативні карти: сила і таємниця» на базі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, де Ви зможете:

 • поетапно освоїти систему роботи з метафоричними картами;
 • відпрацювати з колегами найдієвіші техніки роботи з МАК (як клієнт і як МАК-фахівець);
 • приділити увагу важливим темам і зрозуміти в процесі навчання, як вирішити деякі свої життєві завдання;
 • освоїти методи допомоги собі, близьким, друзям та клієнтам;
 • навчитися працювати з метафорою та ставити собі та іншим запитання, які наближають до досягнення бажаного, до мрії;
 • отримати «три І»: інстайти, імпульс до змін та багато іншого.

Для кого цей курс: для спеціалістів (психологів, психотерапевтів, коучів, соціальних працівників, педагогів, тренерів), які хочуть отримати знання, вміння та досвід в роботі з метафоричними асоціативними картами (МАК) та поповнити свою професійну скарбничку дієвим психологічним інструментом; для всіх охочих, хто цікавиться психологією і прагне освоїти МАК  для творення благополучного життя.

Яким чином досягаємо результату? Методи роботи: МАК-практикум (робота з метафоричними картами), аналіз відеофрагментів, притч, творча діяльність, «живі» скульптури, самооцінювання, міні-лекції, дискусії, рольові ігри, аналіз конкретних ситуацій, домашнє завдання.

Що ви отримаєте: сертифікат учасника або сертифікат фахівця з МАК.

Сертифікат фахівця з МАК передбачає успішне проходження навчального курсу і виконання сертифікаційних умов програми.

Умови сертифікації: участь у всіх модулях та практикумах «Сам собі психолог і МАК-фахівець», виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Тренери:

Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загально-технічних дисциплін  НПУ імені М. П. Драгоманова, танцетерапевт, сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча психологічних ігор, керівник тренінгового центру структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти».

Надія Медвідь кандидат психологічних наук, викладач кафедри педагогіки і соціального управління Національного університету «Львівська політехніка», сертифікований тренер, консультант у методі «Позитивна психотерапія», спеціаліст з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча трансформаційних психологічних ігор.
Програма курсу

Модуль І. «МАК: знайомимося ґрунтовно».

Основи роботи з МАК. Знайомство з метафоричними асоціативними картами (МАК). У чому їх сила і таємниця? Підсвідомість і феномен метафори. Правила і принципи роботи з МАК, їх переваги і обмеження. Класифікація колод. Специфіка і універсальність різних колод карт. Базові колоди. Як вибрати колоду? Індивідуальна і групова робота. Відмінності і практичні рекомендації. Використання МАК для дозвілля і допомоги своїм близьким.

 «Структура сесії на базі МАК від А до Я. Базові техніки». Способи пошуку теми для роботи на сесії. Робота без запиту і робота з конкретним запитом. Способи занурення в карту. Як перетворити скаргу клієнта в запит? Ключові запитання при роботі з МАК. Базові техніки та схеми роботи з різними колодами. МАК-практикум.

Модуль ІІ. «Створи себе сам».

МАК в роботі з самими собою, їх використання для самодослідження і самотворення. Трикутник «Емоції – думки – тілесні реакції». Техніка глибинного самоаналізу.  Техніки роботи з субособистостями і соціальними ролями. Алгоритм самодопомоги з МАК.

 «Мозок може все!». МАК в роботі з переконаннями, внутрішніми настановами. Про спосіб думати і сприймати світ так, щоб почуватися благополучною людиною. Життєві сценарії: дослідження за допомогою МАК. Батьківські послання. МАК-практикум.

Модуль ІІІ. «Рух до омріяного». Знайомство з відомими моделями коучингу у поєднанні з МАК.  Коучинг як мистецтво легко рухатися до своїх цілей. Чого насправді Я хочу і як цього досягнути? Алгоритм коучингової бесіди. Формулювати запитання і слухати – важливі уміння при роботі з МАК. «Мрія – ціль – результат». Колесо життєвого балансу. Дослідження сфер життя та життєвих цілей.  Піраміда Р. Ділтса в коучингу. Техніки пошуку внутрішніх та зовнішніх ресурсів (час, енергія, здібності тощо) для підвищення самоефективності в досягненні бажаного. Техніка «10 запитань для самокоучингу». МАК-практикум.

Модуль ІV. «Емоції: перешкода чи ресурс?» МАК як інструмент в роботі з емоціями. Якщо я не управляю собою, тоді хто? Гнів, страх, образа, вина, сум, сором та ін. Колесо емоцій.  Як можна потрапити в замкнуте коло негативних емоцій і як з нього вийти? Негативний осад. Як від нього звільнитися? Використання МАК для підтримки ресурсного емоційного стану. МАК-практикум.

Модуль V. «Розмаїття розкладів МАК для різних сфер життя» (опрацювання тем на вибір учасників курсу)

 • «Алхімія стосунків». МАК як інструмент роботи зі стосунками (парними, подружніми, дитячо-батьківськими тощо.  Психологічні кордони особистості.
 • «Мости чи фортеці. Що важливіше?». Схеми МАК для усвідомлення і пошуку шляхів вирішення емоційно-напружених комунікативних ситуацій.  Трикутник Карпмана в стосунках: переслідувач – жертва – рятівник.
 • «МАК – сам собі доктор». Психосоматичний аспект в роботі з МАК.  Взаємозв’язок емоцій і симптомів в тілі.
 • Робота зі снами. Можливості використання МАК для роботи зі снами.
 • «Танго з грошима». Взаємини з грошима. Опрацювання фінансових задач.
 • «Я і моя робота, кар’єра, досягнення». Дослідження за допомогою МАК і планування змін.
 • «Драйв» змін. Стабільність чи зміни. Що краще? Техніки з МАК для вирішення життєвих завдань. Модель Н. Пезешкіана у поєднанні з МАК. МАК-практикум.

 

Дата, час, місце навчання:

Навчально-практичні модулі: 24 лютого, 10 березня, 31 березня, 14 квітня, 20 квітня.

з 10.00 – 18.30.

Практикум «Сам собі психолог і МАК-фахівець»: 24 березня 11.00 – 15.00.

Сертифікація: 5 травня (11.00 – 18.00).

Місце навчання: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти.
Вартість та умови оплати:

Варіанти оплати: помодульна або за весь курс. При оплаті за весь курс − «бонус на вибір» – колода  з психологічними техніками «Управляю собою» або колода МАК «Танець життя» (вартість бонусного подарунку – 550 грн.).

 

Повна вартість навчально-практичного курсу з сертифікацією (навчально-практичні модулі, практикум «Сам собі психолог і МАК-фахівець»,  супровід в процесі виконання сертифікаційної роботи, супервізія, сертифікація,  роздаткові матеріали та кава-брейк):

6500 грн. − при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн до 10 лютого включно (вартість одного модуля − 1100 грн.+ сертифікація 1000 грн.);

7000 грн. − при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн з 11 до 23 лютого включно (вартість одного модуля − 1200 грн.+ сертифікація 1000 грн.);

7500 грн. – при оплаті в день навчання (вартість одного модуля − 1300 грн.+ сертифікація 1000 грн.).

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Детальна інформація  за тел.: 067-7720460 (Ірина), 099-7820711 (Надія).

Кількість місць – обмежена. Для бронювання місця заповніть, будь ласка, реєстраційну форму:

https://goo.gl/forms/ms93GxBgbNuyVWJ53