«Литва – Західна Україна: можливості для співпраці в ЄС»: підсумкова конференція, налагодження співпраці

Директор Львівського навчально-наукового центру професійної освіти Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова Михайло Копельчак, представники Центру взяли участь у підсумковій конференції проекту  «Литва – Західна Україна: можливості для співпраці в ЄС».

Проект фінансується Програмою розвитку співробітництва та підтримки демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

Він  передбачає передачу досвіду Литви, який пов’язаний з інтеграцією країни в ЄС, зі засобами та інструментами збільшення ефективності проектів, з можливостями створення стійкого середовища і активації регіонального розвитку та налагодження співпраці для реалізації майбутніх проектів.

Під час конференції відбулася презентація результатів проведеного дослідження щодо політики у сфері екології, соціальної сфери та інвестиційної діяльності Львові та Львівської області.

Також учасники міжнародного зібрання обговорили питання покращання соціального забезпечення людей як необхідної основи для процвітання суспільства, дискутували щодо перспективи спільних українсько-литовських проектів у сфері розвитку альтернативної енергетики, можливості спільного фінансування  та довготривалого партнерства.