ШКОЛА ТРЕНЕРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ – 3. «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА РОЗРОБКИ І ПРОВЕДЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРЕНІНГІВ» (Реєстрація)

  • Чи хочете Ви проводити тренінги: з насолодою, активно, діяльно й результативно?
  • А може прагнете навчитися розробляти якісні програми тренінгів і створювати ефективні вправи та техніки?
  • Чи просто Вам хочеться прокачати навички спікера й оратора, навчитися говорити усвідомлено і красиво?
  • А може мрієте стати Автором власного життя і господарем своїх думок, емоцій, звичок і заряджати клієнтів енергією та ідеями?

Тоді чекаємо Вас на навчально-практичному курсі «Теорія та практика розробки і проведення соціально-психологічних тренінгів» (на базі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова), де Ви зможете: ознайомитися з теорією тренінгової діяльності; оволодіти дієвими методами, техніками, інструментами роботи тренера; здобути навички створювати авторські тренінги та проводити їх професійно.

Що буде результатом навчання?

  • Вже в перший місяць навчання Ви ознайомитеся з архітектурою тренінгу і оволодієте основними інструментами тренінгової роботи та  почнете проводити окремі вправи з «живою аудиторією».
  • Ви освоїте, спробуєте на практиці та візьмете в скарбничку досвіду сучасні і найефективніші техніки розробки та проведення тренінгів.
  • Ви прокачаєте свої сфери життя, вдосконалите професійні та особистісні якості: системне тренерське мислення, творчість, спонтанність та імпровізацію, впевненість у собі, харизму, ораторські уміння, тайм-менеджмент та ін., будете наснажувати своїх клієнтів особистим прикладом.
  • Ви зрозумієте, що створити власний тренінг достатньо легко за допомогою «Конструктора тренінгу» і чіткої системи складання тренінгової програми ніби з окремих кубиків. Продукт навчального курсу: розроблений і проведений Вами авторський тренінг безпосередньо в процесі навчання.
  • Після успішного проходження навчально-практичного курсу та виконання сертифікаційних умов програми Ви отримаєте сертифікат тренера соціально-психологічних тренінгів (СПТ), що підтверджуватиме вашу компетентність, а також можливості проведення тренінгів на базі Львівського навчально-наукового центру та участі у супервізійних групах.

 Умови сертифікації: участь у всіх модулях та тренерських студіях, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка та оформлення «Авторського тренінгу» (тривалість 4 год.),  проведення окремих вправ з реальною аудиторією («Жива практика»), супервізія (зворотний зв’язок щодо якості проведення авторського тренінгу), захист сертифікаційної роботи.

Авторський курс проводиться досвідченими тренерами-практиками відповідно до сучасних міжнародних стандартів навчання дорослих з використанням новітньої інформації та авторських напрацювань.

Тренери:

Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загально-технічних дисциплін НПУ імені М. П. Драгоманова, танцетерапевт, сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, спеціаліст з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча психологічних ігор, керівник тренінгового центру структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти».

Надія Медвідь кандидат психологічних наук, викладач кафедри педагогіки і соціального управління Національного університету «Львівська політехніка», сертифікований тренер, консультант у методі «Позитивна психотерапія», спеціаліст з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча трансформаційних психологічних ігор.

Програма курсу

Модуль І. «Знаю, вмію, роблю та отримую!» . Архітектура тренінгу та технології тренінгової роботи. Про структуру тренінгу, технології тренінгової роботи; ролі, функції та компетенції тренера, організацію тренінгового простору. Що потрібно знати й вміти тренеру, аби перетворити  навчання учасників тренінгу в захоплюючу подорож з результатом, який перевищує їхні сподівання? Практикум застосування тренінгових вправ.

Модуль ІІ. «Бачу ціль… Створення авторського тренінгу». Авторський тренінг: розробка та підготовка до проведення. На цьому модулі ви отримаєте ефективні інструменти для розробки авторського тренінгу, а також рекомендації щодо оформлення анотації, програми тренінгу, роздатків та розроблення презентації. Створення тренінгу стане для Вас грою в конструктор з повним розумінням того, що і як в ньому працює і які процеси запускає. Також навчитеся використовувати потенціал коучингових технологій, метафоричних карт, ментальних карт для розробки авторських тренінгів та самовдосконалення. Практикум розробки і оформлення авторського тренінгу.

Модуль ІІІ. «Є контакт…». Основи спілкування і управління групою. Шукатимемо відповіді на важливі запитання: «Як створити «простір радості», завоювати довіру аудиторії?», «Які існують техніки налагодження і підтримки контакту: тренер – учасник, тренер – група, учасник – учасник?», «Як надавати зворотний зв’язок високої якості?», «Складні та конфліктні ситуації: як їх уникнути або вміло вирішити?» та ін. Відпрацювання навичок в рольових іграх.

Модуль ІV. «Я – є…». Тренер: особистість, харизма та індивідуальний стиль. Цей модуль присвячений особистісному зростанню тренера. Адже особистість тренера, його харизма є інструментом роботи на тренінгу. Емоційний інтелект, ораторська майстерність, «магнетизм»,  впевненість тренера, його руховий репертуар, енергія, підтримка ресурсного стану та ін. Управління собою: практикум.

 Дата, час, місце навчання:

Навчально-практичні модулі: 15-16 лютого, 1-2 березня, 22-23 березня, 5-6 квітня.

Формат: п’ятниця (17.00 – 21.00), субота (10.00 – 18.15).

Тренерські студії: 23 лютого, 9 березня, 30 березня, 13 квітня.

Формат: субота (11.00 – 15.00).

Сертифікація: 4 травня, 11.00 – 18.00

Місце навчання: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти.
Вартість та умови оплати:

Варіанти оплати: помодульна або за весь курс. При оплаті за весь курс − «бонус на вибір» – колода  з психологічними техніками «Управляю собою» або колода МАК «Танець життя» (вартість бонусного подарунку – 550 грн.).

Повна вартість навчально-практичного курсу з сертифікацією (навчально-практичні модулі, тренерські студії,  супровід в процесі розробки авторського тренінгу, «Жива практика», супервізія тренерської роботи, сертифікація,  відеозйомка, роздаткові матеріали та кава-брейк):

7500 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 31 січня включно (вартість одного модуля − 1500 грн.+ сертифікація 1500 грн.);

7900 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. з 1 до 14 лютого включно (вартість одного модуля − 1600 грн.+ сертифікація 1500 грн.);

8300 грн. – при оплаті в день навчання (15 лютого) (вартість одного модуля − 1700 грн.+ сертифікація 1500 грн.).

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Детальна інформація  за тел.: 067-7720460 (Ірина), 099-7820711 (Надія).

Кількість місць – обмежена. Для бронювання місця заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Реєстрація тут:

https://goo.gl/forms/oOpnmnnlduirngjg2