Керівництво

Копельчак Михайло Павлович

Посада:

Директор Львівського навчально-наукового центру професійної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Освіта:

1977 – 1982. Стахановський інженерно-педагогічний інститут

Спеціальність: інженер-викладач машинобудівних дисциплін.

Кандидат педагогічних наук (13.00.04 – теорія та методика професійної освіти), доцент, старший науковий співробітник.

У 1999 році захистив дисертацію на тему: “Структурування спеціальних знань з обслуговування автоматизованого обладнання учнів вищого професійного училища машинобудівного профілю”.

Загальний досвід:

Викладацька та управлінська діяльність у професійно-технічних і вищих навчальних закладах. Організація науково-експериментальних досліджень всеукраїнського рівня на базі професійно-технічних навчальних закладах (Вище професійне училище № 20 м. Львів, 2010-2015 рр.; Вище професійне училище № 22 м. Сарни, Рівненської обл., 2013-2018 рр.) з проблем організації інноваційної професійної підготовки робітничих кадрів в умовах професійно-освітніх округів та інших освітньо-виробничих об’єднань. Організація системи підвищення педагогічної кваліфікації керівних і педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів і ВНЗ I-II рівнів атестації (Підготовка навчально-методичного забезпечення до ліцензування і організації навчально-виховного процесу).

Автор понад 50 науково-педагогічних і методичних праць.

У Львівському центрі працює з 2001 року.

Відмінник освіти України, нагороджений знаком Міністерства освіти і науки України „А. С. Макаренко”.

Контактна інформація:

E-mail: kopelchak@ukr.net

Тел. : 0674944029Редагувати Редагувати видимість